דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
052-2786649

תיקון וטיפול בשיניים תותבות

תיקון בשיניים תותבות

תיקון שיניים תותבות הפך לטיפול נפוץ ולתופעה רווחת בקרב קבוצות אוכלוסייה וגיל שונות. הטיפול נדרש ומתאים בעקבות שבר, פגיעה, היווצרות סדק בשן ובמצבים רפואיים שונים. התיקון מיועד לכל מי שסובל מפגיעה בשיניים התותבות וחש ירידה בביטחון בשל הפגיעה האסתטית וקשיים תפקודיים שונים דוגמת קושי באכילה ובדיבור. מדובר בהליך טיפולי פשוט באופן יחסי שאינו דורש זמן רב ויכול להשיב לכם את החיוך המושלם. התיקון המקצועי מתבצע על ידי רופאים מיומנים ומוסמכים שעברו הכשרה מתאימה וכולל יישום של כמה דרכים, שיטות וטכניקות מתקדמות, כאשר כל טכניקה מותאמת באופן ספציפי ומדויק למצבו של המטופל מבחינה רפואית ולמאפיינים שלו. במרפאת השיניים שביט אנו מספקים שירות זה.

שיניים תותבות

החשיבות של תיקון שיניים תותבות

שיניים תותבות יש לנקות ולתחזק בדיוק כפי שמנקים ומתחזקים שיניים טבעיות. במקרים של תחזוקה לא נאותה, השיניים התותבות יאבדו מהאיכות שלהם וייפגמו, כאשר התוצאה תהיה פגיעה משמעותית במראה האסתטי וביכולת התפקודית מבחינת קושי באכילה ובדיבור. צחצוח נכון ויומיומי של השיניים התותבות אמור למנוע מצב בו יידרש תיקון השיניים, אולם ישנם מקרים בהם לא ניתן להימנע מהטיפול במיוחד כאשר מדובר על פגיעה משמעותית והיווצרות שבר או סדק בשן כתוצאה מתאונה או מכה. שיניים תותבות המותקנות בפה מושפעות ממצבנו הבריאותי ושינויים במצב הרפואי, בעיות חניכיים, עלייה או ירידה במשקל ועוד. במקרה בו שיניים תותבות נסדקות או נשברות, יש לקבל מענה מקצועי במהירות ולבצע תיקון שיניים תותבות במרפאת שיניים. הטיפול כולל החדרת חומרי מילוי לסתימת ומילוי הסדקים ולאיחוי שברים והשבת יכולת התפקוד והמראה האסתטי למערכת השיניים התותבות.

מגוון טיפולים חדשניים לטיפול בשיניים תותבות

מרפאת השיניים שביט מתמחה במתן שירותים וטיפולים מקצועיים בתחום בריאות הפה לכלל האוכלוסייה בדגש על אוכלוסייה מבוגרת. צוות הרופאים המנוסה והמומחה שלנו יעניק לכם מענה מקצועי ופתרונות חדשניים ומתקדמים למגוון מצבים ובעיות בהם: השתלות שיניים, תותבות, כתרי זירקוניה, טיפולי שיננית, הלבנת שיניים בלייזר, תיקון שיניים תותבות ועוד. המרפאה ממוקמת מבחינה גיאוגרפית בחמישה בתי אבות גדולים ומעניקה טיפולים שישפרו באופן משמעותי את איכות חייכם ויאפשרו לכם לחייך חיוך בריא ורחב.

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים