דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

תחומי אחריותו של רופא שיניים בגבעתיים

ללכת לטיפול אצל רופא השיניים מרגיש, עבור רובנו, כמו חלום בהלות. למרות זאת, רופא שיניים בגבעתיים, המתמחה בשירותי בריאות הפה, יבטיח לנו את שמירה על נראות הפה באופן המושלם ביותר, לצד שירותים קוסמטיים לאסתטיקה של הפה, וכמובן – שירותי שיננית במידה ואתם זקוקים אך ורק לניקוי אבנית.

 

אנו חיים את חיינו בפחד מצמית מפני כל הקשור לרפואת שיניים. ועל שום מה? שמירה על מערכת הפה בריאה תבטיח שהבריאות הכללית שלנו תשמר גם כן. אילו הליכים רפואיים רופאי שיניים מבצעים?

 

אול און 4 – בין אם מדובר בצעירים ובין אם במבוגרים, אנשים רבים חווים אובדן שיניים. מדובר באירוע מכונן המתיר אחריו צלקות פיזיות ורגשיות. במידה וישנם אנשים ששימוש בשיניים תותבות איננו עבורם – מסיבות כאלו ואחרות, ישנן שיטות חדשות וטובות לא פחות. שיטת אול און 4 היא אחת מהן, וכוללת ביצוע השתלת שיניים המורכבות על 4 שתלים המחזיקים גשר בעל 10 עד 12 שיניים. טכניקת השתלה זו מבטיחה לפה את התפקוד השגרתי שלו.

 

שיניים תותבות – כלי זה מיועד לאנשים שאיבדו חלק מהשיניים או את כולן. אין ספק שאובדן שיניים משפיע רבות על נפש האדם, לצד אובדן הכושר שנשמר עד כה – כמו למשל לעיסת אוכל, הגיית מילים ואסתטיקה. בין אם אתם זקוקים לתותבות חלקיות, שלמות או מלאות – רופא שיניים מנוסה יידע להתאים את סוג התותבות, צורת השיניים עצמן, ואף גוון שיניים טבעי בהתאם לבן האדם הזקוק לתותבות.

 

הרמת סינוס – הליך הרמת הסינוס, המוכר גם עבור רבים בתור הגברת הסינוס, הוא הליך רפואי שמטרתו להוסיף עצם על גב חלקה העליון והאחורי האחורי של הלסת. מדובר בניתוח מקדים הבונה את העצם כך שייווצר בסיס יציב ונוח לשתל דנטלי בשלב מאוחר יותר. ביצוע הליך זה יתבצע על ידי רופא שיניים בעל מומחיות רלוונטית, בין אם הוא כירורג בתחום הפה ובין אם מדובר בפריודונט.

רופא שיניים בגבעתיים

מראה מנצח – בזכות רפואת שיניים מקצועית

אין ספק ששמירה על השיניים שלנו תבטיח הרבה מעבר לבריאות פיזית – היא תתרום רבות למראה הכללי שלנו. בזכות שירותיה של מרפאת שיניים שביט תזכו גם בבריאות וגם באסתטיקה של השיניים!

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים