דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

שתלים דנטליים- מתי, כמה ולמה?

סביר להניח שאם איבדתם שיניים קדמיות, הדבר הראשון שתעשו זה לרוץ לרופא בכדי לתקן את הנזק המביך שקרה לכם ולעשות שתלים דנטליים, הסיבה לכך נעוצה בסיבה האסתטית, הרי זה די מביך להסתובב ללא שיניים קדמיות בפה, דבר שימנע מאתנו לחייך. אך אם איבדתם שיניים אחוריות דבר שהסובבים אותנו לא רואים, האם עדיין נרוץ לרופא בכדי למזער את הנזקים שעלולים להתרחש בפה שלנו.

הפחד מהלא נודע

רובנו לא יודעים שמעבר למראה האסתטי, איבוד שיניים יכול להיות אסון של ממש לכל הפה, איבוד שיניים מהווה טראומה רצינית לכל מערכת השיניים, גם אם אנו לא נבחין בו באותו הרגע, הבעיות מתחילות מאוחר יותר, עקירות שיניים או איבוד שיניים בכלל עלול להוביל לסיבוכים רציניים ולמחלות שעדיף לנו למנוע. לא מדובר רק בסרטן הפה אלא בבעיות כמו שחיקת סחוס, בעיות עיכול, כאבי ראש, תיקים בלסתות ועוד, אז למה לא לטפל בבעיה לפני שמתחילות המחלות.

הסטראוטיפ למחסור בשיניים

כאשר אנו מאבדים שיניים קדמיות אנו בדרך כלל נחוש בושה, אין מה לעשות אנו לא יכולים להימנע מהסטריאוטיפ שדבק באנשים מחוסרי שיניים, לכן זו גם הסיבה שרבים מעדיפים לבחור בשתלים דנטאליים. אך הבעיה אינה נעוצה בסטריאוטיפ, זכרו שלכל שן ושן במערכת יש תפיק חשוב אותה היא ממלאת וכאשר אנו נפר את האיזון של מערכת הפה אנו נצפה לבעיות עם חלוף הזמן.

חישבו על גלגל שינים שנע ברצף ואחת השיניים נשברת, משמע עכשיו העומס על השיניים הצמודות לשן השבורה הוא חזק יותר, כבר בסיבוב הראשון השן שתהיה מול השן החסרה תבקע נמוך יותר ויותר, דבר שיגורם לשחיקתה בטרם עת ולהפרה חמורה של האיזון. עתה חישבו על מערכת השיניים שלנו שמתפקדת באותה הצורה.

שתלים דנטליים – להחזיר את הגלגל אחורה

השתלים הדנטליים בפה
השתלים הדנטליים בפה

שתלים בשיניים כבר אינם נמנים עם הטיפולים החדשים, זה טיפול שכבר כמה עשורים פועל בישראל בצורה הטובה ביותר, כמובן שלפני ההשתלות עלינו לעבור סדרה של בדיקות, מאחר שלצערנו הרב, לא כל אחד ואחת מאתנו יימצאו מתאימים להשתלת שיניים, אך ללא ספק יש כמה פתרונות למי שאינו מתאים להשתלות. שתלים דנטליים הם הפתרון שלנו למערכת שיניים חסרה הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית, מטרת השתלים היא בעצם לדמה את השן האמיתית בצורה הטובה ביותר, כך שהרווחנו מהעניין שני דברים עיקריים, ראשית, לא ידבק בנו הסטראוטיפ של אנשים מחוסרי שיניים, ושנית, והלא פחות חשוב אנו שומרים על מערכת השיניים ועל האיזון של הפה, אנו מונעים מחלות עם כאבים שעלולות לגרום לנו לתפקוד נמוך.

לא משנה לאיזה טיפול נמצאת מתאים או לא מתאים, איבוד שיניים זה המחלה החמורה ביותר שיכולה להיות, כבר מנינו רק חלק מהמחלות השכיחות, ומהסטיגמות של אנשים ללא שיניים, חדלו להתלבט וצאו לדרך חדשה שתעזור לכם לשמור על הבריאות ועל חיוך מלא שיניים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים