דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

שתלים דנטאליים

כבר שנים רבות נהוגה ברפואת השיניים המתקדמת הכנסת שתלים דנטאליים במקום להשתמש בשיטות מיושנות של פעם, כמו תותבות למי שאינו זקוק להן מסיבות שונות. השתלים הם הדרך המודרנית להחדיר לחניכיים שלנו את התחליפים של שיניים שאיבדנו מסיבות שונות. כל אדם והסיבות שלו. יש אנשים שבגלל פגמים מולדים חייבים להשתיל שיניים, ויש אנשים שאיבדו אותן בגלל תאונות שונות, ויש מטופלים שמצב השיניים והחניכיים שלהם הורע עם השנים בגלל תחזוקה לקויה וירודה, עד כדי זיהומים חוזרים ונשנים ודלקות שגרמו נזק בלתי הפיך. מאז שפותחה שיטה זו, כבר התחדשו עוד חידושים והיום יש שיטות מתקדמות וחומרים עוד יותר מוצלחים לשתלים הדנטאליים, אולם מה שמאפיין אותם נותר בבסיסו, והוא הצורך ברופא מנוסה שיוכל לבצע את ההשתלה במינימום נזק וצורך בהשתלה חוזרת בגלל טעויות.

למה דווקא שתלים דנטאליים כשיטת שיקום הפה?

לשתלים יש יתרונות רבים שאי אפשר למצוא בשיטות אחרות, והם נוחים יותר למטופלים רבים מאשר תחליפים לא קבועים.

  • כאשר ההשתלה מבוצעת על ידי רופא בעל ניסיון רב, הסיכוי לתקלות ולנזקים אפסי ולכן ההשתלה יכולה להיות בטוחה לחלוטין.
  • העלות שלהם אמנם גבוהה, תלוי בכמות ובמבנה, אבל הן נשארו אתכם לשנים רבות והשימוש בהן הוא פשוט כמו בשיניים רגילות.
  • איכות החיים עם שתלים דנטאליים טובה בהרבה.
  • השתלים מחזקים את הביטחון העצמי ומאפשרים תפקוד יומי תקין יותר.
  • החיוך חוזר לפנים מבלי לחשוש.
  • החומרים האיכותיים שמהם עושים את השתלים מבטיחים מינימום דחייה שלהם.
  • שתל דנטאלי מוצלח נקלט בחניכיים שסוגרות עליו בדיוק כמו על שן רגילה וטבעית.
  • זה נראה בדיוק כמו שיניים רגילות.

אצל מי לעבור השתלה דנטאלית?

מכיוון שהליך של החדרת שתלים חייבת להתבצע על ידי רופא מנוסה בכמה שלבים, קודם של קדיחה החור והחדרת הבורג ואחר כך התאמת הכתר והשן שעשויה מחומר איכותי, יש לעשות זאת אצל רופא בעל ניסיון. במרפאת שביט יכולים להבטיח לכם את הטיפול המקצועי ביותר שתוכלו לקבל מרופא שיניים. הליווי האישי במשך התקופה שבה מבוצע ההליך על כל שלביו קריטי להצלחה, ואת זה תוכלו לקבל מד"ר שביט והצוות המסור שלו.

 

שתלים דנטאלים הם פתרון מעולה לכל אדם שאיבד שן במהלך חייו. בין אם מדובר בילד ששיחק במשחק כדורגל, ובין אם באימון בשירות הסדיר – לאבד שן הוא אירוע יום יומי ויחסית שגרתי. בהתאם, הפתרונות המוצעים הם חשובים ומתקדמים – ובהחלט יקלו על הבושה. נקודה חשובה שאין להתעלם ממנה היא ייעוץ עם רופא שיניים. לפני שאתם מחליטים ללכת בהליך כזה או אחר, נמליץ, ראשית, לתכנן את הצעדים הבאים באסתטיקה של הפה שלכם.

 

דגשים חשובים בתחום השתלים הדנטלים

איבדת שן במהלך משחק כדורסל? אולי יש לך שיניים תותבות אבל השימוש היום יומי בהן מתחיל להתיש אותך? שתלים דנטליים הם אפשרות מומלצת כדי להשלים את השיניים בלסת, ולהחזיר את החיוך לפנים שלכם. נסקור בקצרה מספר דגשים שחובה לדעת בבואכם לעבור הליך זה.

 

  • ממה עשויים השתלים הדנטלים?

השתל הדנטלי, כאמור, אמור להוות תחליף לשיניים חסרות – בין אם בשל עקירה, תאונה או נסיבות אחרות. כאשר מדברים על שתלים דנטלים, הכוונה היא, למעשה, בברגים מטיטניום; ברגים בעלי הברגה חיצונית ופנימית ומצופים בקלציום. ציפוי הקלציום יוצר מעטפת מחוספסת היוצרת אחיזה יציבה בחניכיים שעוברות את ההשתלה. 

 

  • התנאים לביצוע מוצלח

לאחר סיום הביצוע ההליך הכירורגי הזה, תאי העצם אמורים להתפתח מסביב לשתל שהוכנס ואמורים לחזק אותו. במידה וההליך מתבצע היטב ובידיו המקצועיות של רופא שיניים מנוסה – הליך זה יתבצע בהצלחה. חשוב לזכור שלצד ההליך הכירורגי בפועל, ישנו גם ההיבט הביולוגי בעת שיקום מערכת השיניים. למה הכוונה? רקמות הפה לוקחות חלק בלתי נפרד מהליך קליטת השתל הדנטלי בפה, לצד גורמים נוספים כמו סוכרת שאיננה בשליטה ואף עישון יום יומי.

 

פתרון יצירתי שיחזיר את החיוך לפנים

אין ספק ששתלים דנטלים הם פתרון נוח ומודרני לחיוך מושלם ומלא שיניים. אם אתם מעוניינים לשמור על בריאות השיניים שלכם, ולהחזיר לעצמכם את תחושת הביטחון בעת מפגשים חברתיים – צרו קשר בהקדם עם מרפאת שיניים שביט.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים