דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

שירותיו של רופא שיניים בתל אביב

אחד הדברים המכניסים את רובנו לפניקה היא רפואת שיניים. רופא שיניים בתל אביב מספק שירותים נוחים, מגוונים ואף עונה על קריטריון חשוב ביותר – עבודה מול לקוחות במיקום מרכזי ביותר בישראל. מתוך ניסיון להרגיע את החששות שלנו מול תחום רפואת השיניים, רופאי שיניים רבים, ובמיוחד אלו העובדים בתל אביב, יציעו לנו, לצד תחומי המומחיות שלהם, גם השתתפות בתשלום במידה והנכם שייכים לאחת מקופות החולים בישראל.

 

כאמור, אין צורך לחשוש מרופאי שיניים, שכן הם מציעים לנו את שירותיהם ותחומי התמחות שיסייעו לנו לשמור על הבריאות והאסתטיקה של הפה שלנו. אילו הליכים רופאי שיניים מבצעים?

 

  1. ביצוע כתרים – כאשר ישנה שן פגומה ומהווה סכנה לקיומה ובריאותה של השן עצמה, ישנו צורך דחוף לבצע כתר. לאורך השנים, התפתחו סוגי הכתרים, ובהתאם, רופא שיניים מקצועי יוכל להמליץ על הכתר המומלץ עבורכם. לצד כתרים כדוגמת כתר יצוק, גלוונו, ומסוג חרסינה, ישנם כתרים עשויים ממתכת אצילה. כתרי זירקוניה, למשל, נחשבים לכתרים איכותיים ומומלצים התורמים רבות לבריאותה של השן לצד נראות אסתטית וטבעית של מערכת השיניים כולה.
  2. שתלים דנטליים – בין אם מדובר בפגם מולד, או דלקות שגרמו לנזק בלתי הפיך, ישנן סיבות רבות מדוע אנשים זקוקים לשתל דנטלי. במקביל, ובשל העובדה שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר – חשוב להיוועץ עם רופא שיניים מנוסה ומקצועי שאף יבצע הליך זה באופן המיטבי. ניתן לראות מתי שתל דנטלי נקלט באופן מוצלח, וזה כאשר החניכיים סוגרות עליו כפי שהיו עושות על שן רגילה.
  3. הלבנת שיניים – לצד ההליכים הכואבים והכירורגיים, ישנם אנשים רבים המעוניינים בשדרוג המראה האסתטי של השיניים שלהם. הלבנת השיניים היא דרך פופולרית לכך, באמצעותה ניתן אף לקבל טיפול עקיף בשיקום השיניים. ישנם רופאי שיניים המציעים אף תהליך הלבנת שיניים במהלך יום אחד. טיפול זה יכול להתנהל בהתאם לשיטת ג'ל הלבנה וגלי אור או דרך קרן לייזר.

שמירה על בריאות השיניים – הרווח שלנו

אל לכם לחשוש מרופאי שיניים! רופאי השיניים במרפאת שיניים שביט יסייעו לכם להגיע למראה טבעי, יפה ובעיקר – כזה שיבטיח את בריאות השיניים שלכם.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים