דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
052-2786649

שיניים- תותבות

מדוע חשוב להגיע למרפאה אשר הכשירה עצמה ופיתחה את עצמה בתחום השיניים התותבות?
כדי להבין זאת יש צורך תחילה להיות מודעים לפרמטרים להם יש לתת את הדעת:
1) שיניים תותבות נותנות למטופל בטחון ומחזקות לו את אותו ביטחון שאבד לו ברגע שעקר את שיניו
האסתטיקה הגבוהה שהמטופל מקבל במרפאת שיניים שביט עונה למטופל על צורך זה.
2) תפקוד נכון: ברגע שהרופא יודע לקחת נתונים מפה המתרפא- התפקוד של מערכת השיניים התותבות תאפשר למטופל להנות מהאכילה באופן הכי קרוב לטיבעי אותו איבד עם עקירת השיניים.
3) יציבות מערכת השיניים התותבות בפה:
רופא שיניים מיומן יודע לנצל היטב את הידע שלו כדי שבמידות~ אשר נלקחות מפה המטופל יהיו מידות פונקציונליות אשר מנצלות באופן אופטימלי- את האנטומיה שבפה המתרפא
אותו מטופל עם פה שיש בעצם אטרופיה חזקה הוא למעשה יכול להגיע למרפאה עם ידע נחות בתחום ואז הוא יקבל מערכת שיניים תותבות שלא תספק את המטופל מבחינת יכולת הלעיסה והדיבור- ולעומת זאת אם יבחר להגיע למרפאות" שביט" הוא יזכה למערכת שיניים תותבות איכותית שתענה ותחזיר לו יכולות לעיסה ודיבור כמו לפני שאיבד שיניים
4) יכולת דיבור טובה:
שיניים תותבות שנותנות שיחזור של פה המטופל כפי שהיה בעבר יאפשרו לו לדבר בטבעיות ובלי צפצופים ושריקות- לעומתו מטופל שיבחר מרפאה ברמה ירודה יסבול וידבר בצורה לא ברורה.
5) מידות מדוייקות:
ככל שיש התאמה ודיוק של התותבות בייחס לפה המטופל כך היציבות שלהן בפה גדלה והעצם האלוואולרית לא תפגע ולא תיספג במהרה.
תותבות לקויות יגרמו גם לכאבים וגם לחוסר יכולת בלעיסה/ ובהמשך לפצעי לחץ שאם לא יטופלו במהרה יכולים ועלולים אף להיות לסרטניים בפה.
לסיכום: הזול עולה ביוקר והיקר הוא הזול
נשמח לקלוט עוד מטופלים אשר סובלים משיניים תותבות – אשר מהן הם סובלים
ולשפר להם את המראה/ הבטחון, ויכולות הלעיסה

שיניים תותבות- הסטוריה והתפתחות ברפואה.:
לפני כ2700 שנים היה עם אשר התגורר באטרוריה- היא טוסקנה שבאיטליה בסמוך לים האדריאטי, עם זה עסק גם בין השאר בשיחזורים של שיני אדם הקשורות אחת לשנייה עם חוטי זהב עדינים- או שיני בעלי חיים שהותאמו לאדם ונקשרו לשיניו עם חוטי זהב.
עם השנים ועם התקדמות בחומרים החלו לייצר שיניים תותבות מקאוצוק- חומר אשר מופק מעץ הנקרא CASTILLOA ELASTICA זהו עץ שממנו מפיקים סוג של גומי- עץ הגדל בעיקר באמריקה הדרומית
את בסיס התותבות הכינו מחומר זה ובתחילה שתלו בהן שיני חרסינה שעוגנו עם רטנציה מתכתית לקאוצוק.
בהמשך הסיקו מסקנה כי יש לשפר את התותבות והחל יצור תותבות מחומר אקרילי אבל גם אז שיני החרסינה לא התחברו היטב לבסיס האקריל ולכן עברו לייצור השיניים עצמן מאקריל בגוונים של השן הטבעית.
למעשה מזה כמעט100 שנים שמייצרים את השיניים התותבות באותן שיטות עבודה וללא שינויים מהותיים- ההבדל העיקרי הוא בדיוק ובהתאמה שלהן לפה של מחוסר השיניים- לכן אם תגיעו למרפאת שיניים שביט אשר מזה עשרות שנים נגישה לבתי האבות ולאוכלוסיה המקומית , ולכלל האוכלוסייה, תזכו ליחס חם ולטיפול מקצועי ביותר עם אחריות מלאה על התותבות.
ונסיים במשפט חכם שנתקלתי בו לאחרונה:" טעמה המר של האיכות הירודה של העבודה שקיבלת נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך"
אצלנו במרפאת שיניים " שביט" מובטחת איכות מעולה במחיר הוגן.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים