דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

רופא שיניים מומלץ בתל אביב

אחד השירותים החיוניים לנו ביותר שאיננו יכולים לוותר עליהם הוא רפואת שיניים. לכל אחד מאתנו יש רופא שיניים בתל אביב שהוא המועדף עליו לצורך ביקורות, טיפולים, תחזוקת שיניים ומצבי חירום. אם פעם ישראלים היו מוכרים כאחוזי חרדות מפני רופאי שיניים והמכשור שלהם, הרי שהיום אנחנו יודעים שלא חובה להיבהל מכך ויש שיטות שונות להרגיע אותנו ולעבוד בסבלנות על כל מה שנחוץ לו תיקון. יתרה מזאת, יש לזכור שככל שאנחנו מזניחים את הביקורים אצל רופא השיניים כך מצבנו הולך ומידרדר. התוצאה היא או מקרי חירום שבהם אנחנו זקוקים לטיפולים קשים בגלל דלקות שמחריפות, או שמצב השיניים מידרדר עד כדי כך שאנחנו זקוקים להשתלות שיניים בשלל שיטות. אין שום סיבה להגיע לכדי מצב כזה אם רק שומרים על היגיינה ואם מגיעים לביקורות סדירות אצל רופא שיניים.

שלל טיפולים לשירותכם אצל רופא שיניים מומלץ בתל אביב

רופאי השיניים שלנו היום יכולים להציע לנו שלל טיפולים שנעים בין טיפול חירום לבין טיפול לאסתטיקה של השן ועד כירורגיה של ממש בהשתלת השיניים. אלה הטיפולים שאנחנו יכולים ליהנות מהם בימינו במרפאות שביט המצוינות, שמציעות לכם טיפול חדשני ומתקדם:

  • הלבנת שיניים בשיטות מתקדמות שאינן גוזלות מכם זמן ועלויות מיותרות.
  • שיננית שמנקה ומדריכה אתכם על היגיינת שיניים ושמירה עליהן במצב מעולה.
  • השתלת שיניים בשיטות מתקדמות במיוחד, בהן שיטת אול און 4, שיטה בה הליך השתלת השיניים מתבצע כולו ביום אחד במקום לפרוס את השתלת שיניים על פני שנה.
  • עקירת שן כירורגית במקרה שבכל זאת אי אפשר להציל את השיניים ויש צורך בעקירה לחלוטין, גם במקרים של שיניים כלואות.
  • כתרים לשיניים בהשתלות.
  • בניית עצם ותוספות עצם למי שסובל מהתפוררות עצם בגלל סיבות שונות.

מרפאת שביט לרשותכם

מרפאת שביט עובדת שנים רבות בתל אביב ומציעה לכם שירותים מתקדמים מהשורה הראשונה. הניסיון, הידע והוותק מובילים אותו לחסוך למטופלים שלו לא רק בעלויות אלא גם בסבל שנמשך זמן רב בגלל הליכים שונים, והודות לכך לשפר את סיכויי ההחלמה ואת איכות החיים שלהם.

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים