דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
052-2786649

צילומי שיניים

צילום שיניים איכותי הוא אחד המפתחות לביצוע טיפולי שיניים והשתלות שיניים.

במרפאת שיניים שביט תיהנו מהציוד המתקדם ביותר הקיים היום בישראל בצילומי פה, צילום סי-טי וצילום פנורמי זמינות מלאה.

צילומי שיניים למטופלי המרפאה – באופן מיידי וזמינות מלאה

צילום פנוראמי ללא עלות לאבחון ראשוני – מטופלינו מקבלים צילום פנורמי חינם לאבחון ראשוני.

מטופלים אשר מבצעים השתלות שיניים וזקוקים לצילומי סיטי מבצעים את הצילומים במרפאה באופן מיידי, התוצאות מתקבלות לאחר מספר דקות והמטופל חוזק מיידית להמשך הטיפול בחדר הטיפולים.

צילום שיניים CT

בכדי לבצע אבחון מתקדם לצורך ביצוע השתלות או בעיות שצילום סטנדרטי לא מאפשר את הבחנתו מבוצע במרפאתנו צילום CT. צילום הCT מבוצע במרפאתנו תוך חשיפה לקרינה מינימלית שמתאפשרת רק ממכשיר מתקדם כפי שיש במרפאתנו, ללא כל צורך נוסף של המטופל להתרוצץ, להמתין לקביעת תור במכון CT חיצוני ובכך לחסוך מזמנו. בעת ביצוע צילום ה-CT – הרופא המטפל מסוגל לפענח ולקבוע דיאגנוזה באופן מיידי – וכך מוגדרת בזריזות התכנית הטיפולית.

צילום הCT מאפשר תכנון מיידי במקרים של השתלות שיניים וכן לשקף באופן תלת-מימדי, את איכות העצם – גובהה ורוחבה, מבנה הלסת, מיקום כלי-הדם- ואבחון אזורים חיוניים נוספים. על-ידי ההדמיה בצילום ה ct ניתן לקבוע את אופי וצורת ההשתלה. בניגוד לצילום פנוראמי בלבד.

מכון מוביל לצילום שיניים תל אביב יפו
צילום שיניים פנורמי

מהות הצילום הפנורמי, המבוצע בטכנולוגיה דיגיטלית מהירה אצל רופא שיניים– היא קבלת תמונת מצב מלאה של חלל הפה, כל זאת תוך כדי חשיפה מינימלית לקרינה שמאפשר המכשיר המתקדם שלנו. בצילום זה ניתן להבחין בדיוק מרבי במפרקי הלסתות, הסינוסים ומצב השיניים. לאחר הערכה ראשונית זו ותחילת תכנית הטיפול במרפאת שיניים שביט, יערכו גם צילומי מעקב פנורמיים נוספים במידת הצורך- ובכך הטיפול יתבצע ביעילות מרבית, יחסוך אי-נעימות, רגישות וכאבים- ויסתיים בזריזות, לנוחותו של המטופל.

מידע נוסף בנושא

צילומי שיניים תל אביב במרפאות שביט

  • מה שמבדיל בין מקום המספק צילומים פנורמיים לבין מרפאת שיניים טובה, היא היכולת לספק לכם צילומי אבחון ראשוני בזמינות מלאה ועלות חינם אין כסף!
  • תוצאות המתקבלות לאחר זמן קצר כאשר במקביל להמשך הטיפולים תינתן תשומת לב והדגשים לנתונים הקריטיים ביותר להצלחת הטיפול.
  • יתרון נוסף מדבר על צילומי סי טי – זאת בכדי לקבל אבחון מתקדם לצורך ההשתלות או בעיות שלא נראות בבדיקות רגילות. באמצעות בדיקה זו המבוצעת על ידי המרפאה, החשיפה לקרינה תהיה מינימלית ביותר ותעניק תוצאות מדויקות אשר בסופן יהיה ניתן להגדיר את הטיפול בזריזות ולהתחיל בו ללא עיכובים.

צילום שיניים תל אביב

כיום יש באפשרותכם לעבור צילומי שיניים תל אביב ביעילות, בזריזות ובמקצועיות הדרושה. בין אם מדובר בצילומי CT, צילומי סטטוס, צילומי נשך או שמא מדובר בסוגי צילומים אחרים – מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת שיניים שביט עוד היום. מרפאה מובילה זו מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים והשתלות – ביום אחד. כמו כן, צוות עובדי המרפאה מחזיקים בהכשרה מקיפה, ידע וניסיון רב. זאת ועוד, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.

מכון צילום שיניים תל אביב – לטפל כהלכה ובדיוק מרבי

צילום שיניים הינו הליך שגרתי, כאשר סוג הצילום מותאם לאופי פנייתו של המטופל. על מנת לקבל את האבחנה המדויקת ביותר, ולהתאים לכך את הטיפול הרלוונטי, ניתן לפנות אל מרפאת שיניים שביט. לצד צילומי שיניים, המרפאה מתמחה גם בהשתלות שיניים אול און 4, שיניים תותבות, עקירות שיניים, כתרי חרסינה, תוספות עצם PRF ועוד.

סוגים שונים של צילומי שיניים תל אביב

על מנת לאבחן את מצב השיניים שלכם, ולהתאים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם – יש לבצע צילומי שיניים בתל אביב. כך, תוכלו לוודא כי המענה שיתקבל הוא איכותי. לאורך השנים האחרונות, נוצרו שיטות צילומי שיניים רבות ומדויקות: החל מצילומי שיניים באמצעות CT, צילום שיניים פנורמי, צילומי סטטוס, צילום אורתודנטי ועוד.

בבואכם לפנות אל מרפאת שיניים מקצועית, המומחים יתאימו את סוג הצילום לאופי הבעיה. למשל, במקרים בהם למטופל ישנה נסיגת חניכיים, מומלץ לבצע צילום סטטוס. במקרים בהם המטופל עומד בפני הליך מורכב, כדוגמת עקירת שיני בינה או השתלות שיניים, רצוי לבצע צילום פנורמי. אם וכאשר רופא השיניים מבקש לבחון את מבנה השן, כולל השורש והרקמה הקשה העוטפת את השן, יש לבצע צילום פריפיקלי. 

כך או כך, על מנת לוודא כי הצילום מתבצע כהלכה, וכי ניתנת אבחנה מדויקת בהתאם לממצאים – רצוי לפנות אל רופא שיניים מקצועי ומנוסה; גורם מוסמך אשר ילווה אתכם שלב אחר שלב בהצלחה.

צילומי שיניים תל אביב

כאשר מדברים על צילומי שיניים תל אביב, מדברים על המפתח להצלחת הטיפול שלכם. למעשה, ללא צילום מקדים, אף מרפאה מהטובה בארץ או בעולם – לא תוכל להשלים את משימתה ולהעניק לכם את התשובה אודות רפואת/ שיקום הפה שלכם. במרפאות שביט תוכלו להסיר דאגה מלבכם נוכח ציוד מהמתקדם ביותר אשר מטרתו לעלות על הבעיה בזמן! אז למה אתם מחכים? צריכים לשקם את בריאות ונראות הפה? במאמר שלפנינו נדבר על חשיבותו של צילום השיניים.

צילומי שניים תל אביב – השלב שלפני החיוך הסופי 

לסיכום דבר, צילומי שיניים בתל אביב הכרחיים ולא רק כששיקום הפה עומד בדחיפות על הפרק. בין אם לשפר איכות חיים ובין אם לשפר את תמונת המצב הבריאותית – קודם כל צריך לחפש מרפאה שתאפשר ממצאים מדויקים עם פחות נזקים נוספים ובזכות הבנה רבה בתחום. הבנה זו באה לידי ביטוי בבחירת גוף המאגד את כל הבדיקות בתוכו החל מצילום פנורמי המבוצע בטכנולוגיה דיגיטלית, ועד צילומי סיטי עם קרינה מזערית. אצלנו, במרפאות שביט, מספקים לכם את כל האפשרויות וכן את הצילומים הנרחבים והממוקדים ביותר בכדי לעלות על עומק הבעיה בזמן! לאחר שדחיתם לא פעם את טיפולי השיניים שלכם והמצב כבר איננו מזהיר, הגיע הזמן לעשות משהו עבור עצמכם – הגיע הזמן לתת למקצוענים למצוא את ממצאי הבדיקה התקינים ביותר.

מרפאות שביט – כי על בריאות לא מתפשרים. 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים