דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

צילומי שיניים

צילום שיניים איכותי הוא אחד המפתחות לביצוע טיפולי שיניים והשתלות שיניים.
במרפאת שיניים שביט תיהנו מהציוד המתקדם ביותר הקיים היום בישראל בצילומי פה, צילום סי-טי וצילום פנורמי זמינות מלאה.

צילומי שיניים למטופלי המרפאה-
באופן מיידי וזמינות מלאה

צילום פנוראמי ללא עלות לאבחון ראשוני – מטופלינו מקבלים צילום פנורמי חינם לאבחון ראשוני.
מטופלים אשר מבצעים השתלות שיניים וזקוקים לצילומי סיטי מבצעים את הצילומים במרפאה באופן מיידי, התוצאות מתקבלות לאחר מספר דקות והמטופל חוזק מיידית להמשך הטיפול בחדר הטיפולים.

צילום שיניים CT

בכדי לבצע אבחון מתקדם לצורך ביצוע השתלות או בעיות שצילום סטנדרטי לא מאפשר את הבחנתו מבוצע במרפאתנו צילום CT. צילום הCT מבוצע במרפאתנו תוך חשיפה לקרינה מינימלית שמתאפשרת רק ממכשיר מתקדם כפי שיש במרפאתנו, ללא כל צורך נוסף של המטופל להתרוצץ, להמתין לקביעת תור במכון CT חיצוני ובכך לחסוך מזמנו. בעת ביצוע צילום ה-CT – הרופא המטפל מסוגל לפענח ולקבוע דיאגנוזה באופן מיידי – וכך מוגדרת בזריזות התכנית הטיפולית.

צילום הCT מאפשר תכנון מיידי במקרים של השתלות שיניים וכן לשקף באופן תלת-מימדי, את איכות העצם – גובהה ורוחבה, מבנה הלסת, מיקום כלי-הדם- ואבחון אזורים חיוניים נוספים. על-ידי ההדמיה בצילום ה ct ניתן לקבוע את אופי וצורת ההשתלה. בניגוד לצילום פנוראמי בלבד.

צילום שיניים פנורמי

מהות הצילום הפנורמי, המבוצע בטכנולוגיה דיגיטלית מהירה אצל רופא שיניים– היא קבלת תמונת מצב מלאה של חלל הפה, כל זאת תוך כדי חשיפה מינימלית לקרינה שמאפשר המכשיר המתקדם שלנו. בצילום זה ניתן להבחין בדיוק מרבי במפרקי הלסתות, הסינוסים ומצב השיניים. לאחר הערכה ראשונית זו ותחילת תכנית הטיפול במרפאת שיניים שביט, יערכו גם צילומי מעקב פנורמיים נוספים במידת הצורך- ובכך הטיפול יתבצע ביעילות מרבית, יחסוך אי-נעימות, רגישות וכאבים- ויסתיים בזריזות, לנוחותו של המטופל.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים