דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

סוגי שיניים תותבות

השתלות שיניים הפכו לשיטת טיפול מבוקשת בתחום רפואת השיניים, אולם יש עדיין מטופלים שלהם יתאימו יותר שיניים תותבות. יש כאלה שזוהי הדרך היחידה שלהם ליהנות משיניים חלופיות במקום אלה שאבדו להם, ולכן שיניים אלה נחוצות להם מאוד. מי שמאבד את שיניו סובל בדרך כלל גם מתופעות לוואי שונות, או מדלקות חריפות וזיהומים בחניכיים שגרמו מלכתחילה לאובדן הקשה הזה, או מתופעות שנרגמות בגלל מחסור בשיניים. זה יכול להיות שחיקת לסתות שאין מה שיפריד ביניהן, כאבי ראש בשל כך, תנועות לא רצוניות בפה ובמקרים קשים זה עלול להתפתח למחלות קשות כמו סרטן הפה. בגלל זה הטיפול בכך אצל רופא השיניים הוא מחויב המציאות ואי אפשר לוותר על כך.

אילו שיניים תותבות אפשר לקבל אצל רופא השיניים?

יש כמה סוגים של שיניים תותבות ויש להתאים לכל מטופל את מה שנחו לו, לפי גילו, מצב בריאותו, מצב שיניו והחניכיים שלו ומצב העצמות בלסת שלו. חשוב גם לומר שהתאמת שיניים כאלה תלויה גם ביכולתו הכספית של המטופל.

הסוגים העיקריים המוכרים של שיניים תותבות הם אלה:

  • שיניים תותבות בודדות. התותבות מגשרות ומשלימות את הפער שנוצר בין שיניים קיימות. יתרונן בכך שהן מונעות הידרדרות נוספת במצב הפה עד לעקירה מלאה.
  • תותבות שלמות מרכיבים הן על לסת עליונה והן על התחתונה, ואז החיקוי הוא לא רק של השיניים אלא גם של הלסת כולה.
  • שיניים תותבות מלאות שמרכיבים למטופל שאין לו כלל שיניים בפה, או שהנותרות במצב גרוע במיוחד ויש לעקרן. שיניים אלה עשויות פלסטיק והן אלה שמוסרות מדי לילה לצורך ניקוין.
  • תותבות זמניות – מגשרות על הזמן שבין החלמת החניכיים ועד השתלת שתלים דנטליים.

מרפאת שיניים שמתאימה גם לכם

שיניים תותבות זקוקות ליד אמן רק לרופא מצוין שצבר את הידע הנחוץ לו לצורך כך. התאמת שיניים לכל מטרה על ידי ד"ר שביט ממרפאת שביט מבטיחה לכם התאמה מוחלטת למבנה הפה שלכם ולצרכים המיוחדים של כל מטופל. הצורך הוא אמנם אסתטי אבל בעיקר בריאותי, והשילוב ביניהם יוצר את הרופא המומחה שאתם מחפשים לצורך כך.
לרשותנו מעבדה לייצור תותבות הנמצאת בסמוך אלינו ומאפשרת לנו לטפל במהירות בכל בקשה.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים