דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

כתרי זירקוניה

ברפואת השיניים של היום התברכנו בכמה המצאות טכנולוגיות שמאפשרות לנו ליהנות משיטות מתקדמות לשחזור שיניים ולשיקום הפה, כמו כתרי זירקוניה איכותיים. אנשים שמאבדים את השיניים שלהם ידעו שאם פעם כל שנותר להם לעשות כדי להחזיר לעצמם את החיוך הוא להשתמש אך ורק בתותבות למיניהן, הרי שהיום אנחנו יכולים לעבור השתלות שיניים שונות, ובכך ליהנות משיניים שנראות טבעיות לחלוטין, ומחזירות לנו את איכות החיים ואת הביטחון העצמי.

מהם כתרי זירקוניה ולשם מה נחוצים בכלל כתרים אלה?

השתלת שתלים דנטאליים מתחלקת לשני חלקים, כאשר בחלק הראשון אנחנו מכינים את החניכים להשתלת השן. רופא השיניים מנקה את האזור לאחר עקירה או אובדן שן, ומחדיר לתוכו בורג שעשוי או מטיטניום או מחומר שנקרא זירקוניה, ואלה השתלים של השלב הראשון. בשלב השני מרכיבים על שתל זה את השן שהכינו במעבדה ושנראית בדיוק כמו השן המקורית שלנו, ואותה מלבישים על השתל שהצליח בינתיים להתאחות בחניכיים ולהפוך לחלק טבעי ובלתי נפרד מעצם החניכיים. זה מה שמבטיח את הצלחת ההשתלה וזה בעצם מה שאנחנו מחפשים כאשר אנחנו משתמשים בשיטה זו – שהשתלים יהפכו להיות אינטגרליים ככל האפשר.

למה דווקא כתר זירקוניה?

ישנם בשוק חומרים שונים שמשתמשים בהם כדי להשתיל, אולם זירקוניה היא בעלת כמה יתרונות בולטים.

  • זירקוניה נחשבת לחומר הטוב ביותר לשתל דנטלי שמשמש העוגן של הכתר והשן החלופית בתוך החניכיים.
  • הגוף אינו מזהה זירקוניה כחומר שיש לתקוף בעזרת המערכת החיסונית ולכן יש לה סיכויי הצלחה גבוהים בכל השתלה.
  • יחד עם טיטניום, החומרים האלה מצליחים ליצור תרכובת מעולה עם העצם שמתאחה סביבם בתהליך ההחלמה.
  • אינה פוגעת במערכת החיסון בגלל זיהום מתכת ולכן גם לא לאלרגיה כלשהי. החומר נחשב כמעט לידידותי לגוף מבחינה ביולוגית.
  • למרות המקור המתכתי שלה היא אינה מתכת אלא סוג של חומר קרמי ולכן נראית טבעית מאוד מבחינת צבע ומרקם. הצבע שלה לבן ולכן היא אסתטית יחסית.

מרפאת שביט לשירותכם

מרפאת שביט היא מרפאה ותיקה בה תוכלו ליהנות מהניסיון ומהידע הנרחב של רופאיה. המרפאה מצטיינת בטיפולים מורכבים שמשקמים את הפה ומשפרים את הביטחון העצמי, כולל השתלת שתלים בשיטות המתקדמות ביותר.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים