דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

השתלת שיניים

השתלת שיניים - שיטת ALL ON 4בעבר הלא רחוק, אוכלוסיות שלמות אשר סבלו ממחסור בשיניים בחלל הפה או מפגמים כאלה ואחרים- הצטרכו להסתפק בשיניים תותבות. פתרון אשר סיפק להם מהצד האחד שיניים בשתי הלסתות, אך מהצד השני כרוך בהתעסקות גדולה, בסרבול ובחוסר נוחות.

למזלן של אוכלוסיות אלה ושל אנשים במצבים נוספים, התפתחות רפואת השיניים מאפשרת לכולנו ליהנות מנוחות ומאסתטיקה, במינימום זמן, השקעה וסיכון ובמקסימום נוחות ושביעות רצון.

תחילה המציאה הרפואה את השתלים הדנטליים, אשר נתנו מענה ופתרון קבוע למחוסרי שיניים ושימשו כתחליף ממשי לשיניים חזקות, מחודדות ובריאות. על פניו הפתרון המושלם לכל, אך לא כך הדבר. השתלת שיניים אינה מתאימה לכל פציינט. ישנם מצבים בהם די גובה עצם ו/או צפיפות עצם הדרושה להשתלה, ואז יש צורך בטיפול כירורגי מורכב כמו השתלת עצם והרמת סינוסים- דבר אשר מוריד את אחוזי ההצלחה, מאריך את התהליך, מסרבל ומקשה עליו.

אז מה זה All on 4, ואיך זה קשור?

בשנות ה-80 במאה הקודמת המציא ד"ר פאולו מאלו (DR. Paulo Mello) את שיטת All on 4. שיטה חדשנית מסוג זה, נועדה לתת פתרון טיפולי רחב היקף ופשוט יותר מאי פעם למחוסרי שיניים בלסת אחת או בשתיהן. שיטת All on 4 נקראת כך משום שרופא השיניים מתקין חלקים מיוחדים התומכים בגשר אחד של 12 או 14 שיניים- וכל זה נתמך בארבעה (עד שמונה) שתלים בלבד!

ראשית, השיטה מבטיחה התאמה למספר רחב יותר של פציינטים- גם
כאלה שסובלים ממצב של חוסר עצם- כל זאת מבלי לבצע פעולות כירורגיות נוספות, אשר כרוכות בזמן רב ובסיכון גבוה יותר.

שנית, שיטת All on 4 מבטיחה שבתוך טיפול של שעות ספורות- הפציינט כבר יהנה משיניים מלאות ואסתטיות בכל חלל הפה, וכבר באותו היום יוכל לאכול בצורה חופשית, כבעבר.

מהם שלבי התהליך בשיטת All on 4?

 1. ראשית עוברים ייעוץ עם רופא מומחה לבדיקה מעמיקה ולסקירה כללית של כלל אפשרויות הטיפול העומדות לרשות הפציינט, וכן פירוט ומידע על כל אחת מהשיטות. במידה שנמצאה התאמה לטיפול All on 4- נעבור לסעיף הבא.
 2. בשלב השני תעברו צילום CT מקיף של סטטוס הלסת הרלוונטית. זאת, כדי לוודא שהשתלים ימוקמו בדיוק מושלם כפי שהם אמורים להיות ממוקמים על מנת לתמוך בגשר. במרפאתנו, נמצא חדר CT ייעודי ולכן חוסך לכם, הלקוחות, זמן, טרחה וכסף.
 3. בשלב זה רופא השיניים יעקור את השיניים הפגומות, הרעועות והלא יציבות שקיימות בלסת הרלוונטית.
 4. רופא השיניים יכניס ברגי טיטניום קדמיים בזוית של 90 מעלות, ואת הברגים האחוריים בזוית של 45 מעלות. באופן זה ייתמך הגשר (ועליו השיניים) באופן מיטבי, מבלי לחדור לתעלת העצב. כאן יעילותה של השיטה טמון- ד"ר מאלו גילה שעיקר העומס מוטל על 4 השתלים הללו, ולכן אין צורך בהשתלה נוספת מעבר להם.
 5. מיד לאחר השתלתם של ברגי הטיטניום, ירכיב רופא השיניים תותבת זמנית על בסיסם, וזו תוחלף בתוך מספר חודשים.
 6. בסיום הטיפול מבוצע צילום פנוראמי (ללא עלות נוספת המוענק כשירות במרפאתנו)  כביקורת אחרונה לאחר ההשתלה.

החל מרגע זה יכול הפציינט ליהנות מאיכות חיים משודרגת, מחיוך רחב מאוזן לאוזן ומלעיסת כל מזון באופן חופשי, בנוחות וללא עכבות.

מהם היתרונות בשיטת All on 4?

 • מהירות- בעוד שבשיטות טיפול אחרות, הזמן עלול להימרח ולהגיע אל מעבר לשנת טיפול בהשתלה של שיניים ובשיקום הפה והלסת- בשיטת All On 4 אנחנו יכולים להבטיח שבתוך שעות ספורות יצא הפציינט עם חיוך רחב ושביעות רצון מקסימלית. יש לציין כי אומנם הגשר שמורכב בשלב הראשוני הוא זמני, אך התפקוד עם גשר זה הוא מלא ורגיל ולאחר מספר חודשים מרכיב רופא השיניים על אותם הברגים גשר חדש בפשטות ובקלות.
 • פשטות- שיטת All On 4 מחליפה את הטיפולים הכירורגיים המורכבים שהיו נחוצים להשלמת תהליך של השתלות שיניים.
 • אחוזי הצלחה- אנו יכולים להבטיח לכם שבמרפאת שביט תוכלו להיות סמוכים, בטוחים ורגועים כיוון שאחוזי ההצלחה בשיטת All on 4 עומדים כרגע על מעל ל-97%! מכאן שאי הוודאות והחרדה העלולים לצוץ לפני טיפול שינים- יורדים משמעותית.
 • עלות- עלות הטיפול בשיטת All on 4 זולה משמעותית ביחס לשיטות טיפול אחרות לשיקום קבוע בחלל הפה.
 • תיקון– שיטה זו מאפשרת יתרון נוסף עצום והוא תיקון שתל שנכשל בעתיד (במידה ויהיה כזה) בזמן הקצר ביותר ופחות משעת עבודה וכמובן שהעבודה עצמה לא נפגעת, מבצעים שתל חדש ומתאימים את העבודה הקיימת אליו.

האם ישנם חסרונות בשיטת All on 4?

 • התאמה– טיפול בשיטת All on 4 אמנם מתאים למרבית אוכלוסיית מחוסרי השיניים, אך ישנם מצבים רפואיים קיצוניים בהם הטיפול אינו מתאפשר. כמו כן במצבים בהם לסת הפציינט דקה גם לא ניתן לבצע את הטיפול.
 • בסיס– לטיפול נדרשת כמות בסיסית של עצם בתוך הפה.

לפני ואחרי השתלות שיניים בשיטת ALL ON 4

אחרי- חיוך יפה וגדול עם שיניים עליונות חדשות ומרשימות
לפני- לא ניתן לראות שיניים בתותבת העליונה היות והן שחוקות

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים