דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

השתלת שיניים פשוט לחייך

כשיש חוסר בשיניים בפה ללא ספק זה יכול לגרום לנו לבעיות, לחוסר נעימות, גם מבחינה אסתטית, לא צריך לספר לכם מה הסטיגמה של אנשים ללא שיניים, וגם מבחינה בריאותית. אך למזלנו לפני שבכלל תגיעו לחוסר הנעימות הזו, תוכלו להגיע לשלב הכי חשוב אצל הרופא, פשוט וקל לבחור בהשתלת שיניים.

השתלות הן הפתרון האולטימטיבי, הנוח ביותר והאסתטי ביותר עבור איבוד שיניים, אין זה משנה האם איבדנו שיניים בשל מחלה או עקירות בשל הזנחה. בכדי שנוכל לחייך בפה מלא (שיניים) הפתרון שלנו נעוץ בטכנולוגיה שכבר לא נחשבת לחדשה.

כיצד מבצעים השתלת שיניים

לפני שנרחיב בנושא של שתלים, ראוי קודם לציין כי לא כל אחת ואחד מתאימים לעבור את הטיפול הנ"ל, לפני שהרופא בוחר לבצע השתלת שיניים יש מדדים וערכים שעליו לבדוק כמו: צפיפות העצם בלסת, האם השתל בכלל יוכל להיקלט בפה, לוודא היסטוריה של מחלות ולצערנו גם עישון מאט את היקלטות השתלים בפה.

מהם שתלים

השתלים הדנטלים, הם בעצם ברגים המוחדרים ללסת שלנו, תפקידם לדמות את השורש של השן שהייתה לנו לפני שנשרה לנו השן או שעברנו עקירה. לאחר שהרופא בדק שאנו אכן  מתאים לבצע השתלה הוא מתחיל בתהליך החדרת הבורג ללסת שלנו, תהליך כירורגי הנעשה בהרדמה מקומית, אומנם זה נשמע ניתוח לכל דבר, אך אין לנו מה לחשוש עם הרדמה אנו לא נרגיש כלום, לא יותר מעקירה.

לאחר החדרת השתל

השתלת שיניים אינה כוללת רק החדרת בורג, הרי שמה כולל את המילה שיניים ולא השתלת שורש נכון?! אחרי שהרופא החדיר לנו את הבורג המדמה את השורש הוא ילביש על גבי השתל את השן הזמנית שתדמה לשן רגילה וטבעית ותתאים באופן מושלם למראה הפה שלנו.

שלב שני בהשתלת השיניים

השלב השני אינו תלוי ברופא (אפשר לומר) ואינו תלוי באופן פרטני גם בנו, השלב הזה כולל החלמה מהניתוח ובדיקה האם השתל הצליח להיקלט בפיו של המטופל, אל דאגה השתלים החדשים העשויים טיטניום יש להם אחוזי הצלחה גבוהים בהיקלטותם בפיות. כמובן שהרופא בדק כבר קודם לכן את צפיפות העצם בפה שלנו ולא סתם הוא בחר להתחיל בתהליך.

השלב האחרון לפני החיוך הכובש

הנה עוד מעט הטיפול כבר מאחורינו, אנו מרגישים יותר טוב, אנו כבר לא חשים כאב באזורים בהם בוצעה השתלת השיניים, השתל נקלט ועתה לאחר מספר שבועות עד מספר חודשים כל מקרה ומטופל לגופו, זכרו שההחלמה משתנה בין כל אחד ואחת מאתנו, אנו יכולים להגיע בחזרה לרופא כדי שיחליף לנו את התותבת הזמנית בתותבת קבועה.

עתה אחרי שעברנו את אחד הטיפולים המורכבים אך לא מהמסובכים ביותר, אנו יכולים לחייך כל יום בפה מלא שיניים ובביטחון מלא, כי עמידותן של השתלות שיניים הן לשנים רבות ומלאות בחיוכים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים