דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

השתלת שיניים ביום אחד

אנשים שדוחים את טיפולי השיניים שלהם לשנים רבות אינם מבינים כי בבוא הזמן לעשות השתלת שיניים, לא כולם יוכלו לעבור השתלת שיניים ביום אחד, אם כי היום זה הופך להיות יותר פופולרי מתמיד. יש להבין תחילה במה מדובר ועד כמה חמור המצב כאשר מזניחים את ביקורת השיניים ולכן גם להבין למה חשוב להקפיד על הביקור השנתי במרפאת שיניים. השתלת שיניים היא אמנם השיטה המועדפת כיום לפתור בעיות של אנשים שמצב השיניים והחניכיים שלהם כבר כזה שאינו מאפשר להחלים בקלות מדלקות חניכיים שגרמו להתרופפות אחיזה החניכיים בשיניים. במצב כזה, מה שהיה נהוג לעשות פעם, כלומר הרכבת שיניים תותבות שמוציאים מדי ערב, התחלף בהשתלת שיניים. כיום יש שיטה עוד יותר מתקדמת שעדיפה על רופאי שיניים לאנשים שיכולים לעבור זאת – השתלת שיניים שנעשית כולה ביום אחד במקום בשלבים שלוקחים זמן.

למה לעבור השתלת שיניים ביום אחד?

  • ההשתלה חוסכת את הסכנה בהתפתחות זיהומים לאורך זמן בגלל ההפרש בין השלבים וההמתנה לסגירת החניכיים על השתל ועל הכתר. כמה שפחות התערבות כירורגית כך עדיף יותר לגוף כדי להחלים.
  • מונע מכם את תקופת הביניים שבה חייבים לתפקד עם שתלים זמניים עד שמשתילים את הקבועים ולכן איכות החיים משתפרת.
  • אם לאחר עקירה לא משתילים מיד לכן זה מגביר את סכנת ספיגת העצם שמקשה על ההשתלה בשלב הבא.
  • אם משתילים את השתלים לאחר העקירה הגוף מתחיל מיד בהליך השיקום והשימור של העצם והחניכיים.
  • לאחר כמה שעות יוצאים עם חיוך מלא שיניים וביטחון עצמי משוקם.
  • עלות זולה יותר מאשר השיטה הרגילה.

התאמת שיטת השתלה ביום אחד

השיטה אינה מתאימה לכל אחד, למרות שהיא נהדרת ומוכיחה את עצמה. הרופאים במרפאת שביט צברו את הניסיון בשיטה זו ויכולים להבטיח לכל מי שיש לו כמות עצם מספקת שמאפשרת את השתלת השיניים ביום אחד להחזיר לעצמם את המראה של פה מלא שיניים בריאות וחיוך רחב, בצורה מקצועית ואמינה, שנחשבת ללהיט החדש אצל מטופלים במרפאות השיניים. השתלות אינן חייבות לארוך שנה ויותר, הן יכולות לחסוך לכם זמן וכאב וסכנת זיהומים מהר יחסית.

 

השתלת שיניים ביום אחד היא פתרון מומלץ לאנשים שהשיניים והחניכיים שלהם במצב בעייתי ואינם יכולים להמתין חודשים ארוכים בין הליך השתלה אחד לשני. התייעצות עם רופא שיניים מנוסה ירגיעו ויכוונו אתכם לטיפול המושלם עבורכם.

מידע חשוב בנושא השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים המתבצעת ביום אחד, כאמור, מאפשרת פתרון זריז ואיכותי למערכת השיניים – ולחיוך שלכם. נעבור, בקצרה, על מספר דגשים בנושא הליך זה.

 

  • מדוע לעבור השתלת שיניים ביום אחד?

אחת הסיבות המרכזיות לביצוע השתלת שיניים במהלך יום אחד היא, ללא ספק, העובדה שאין תקופת המתנה והתאוששות בין הליך השתלה אחד למשנהו. כלומר, אין צורך להתנהל עם שתלים זמניים בעודכם ממתינים להליך הבא. לא רק שאין צורך בתקופת המתנה, אלא גם אין סכנה כי יצטברו חיידקים ושיתפתחו זיהומים בתקופות ההמתנה הללו. בנוסף, מיעוט הפעולות הכירורגיות מאפשרות לגוף להתאקלם ולהתאושש הרבה יותר מהר.

 

  • שיטות שונות להשתלת שיניים ביום אחד

השיטה הקונבנציונלית: מדובר בהליך הכולל שני שלבים מרכזיים בלבד. במהלך השלב הראשון מתבצעת התקנת שתלים דנטליים בתוך הלסת. כעבור מספר חודשים בודדים יתבצע השיקום הקבוע. הרציונל העומד מאחורי הליך זה מתבסס על הכירורגיה האורתופדית, כאשר שתל מטיטניום נקלט בלסת ומתחת לחניכיים לפרק זמן של מספר חודשים בודדים. לאחר שלב זה יתבצע תהליך אוסאואינטגרציה, כלומר השלב הביולוגי שיאחד את ההשתלות עצמן לרקמות ולעצם.

 

העמסה מידית:  המטרה העומדת מאחורי שיטה זו היא שלאחר החדרת השתלים, הכתרים הזמניים יפעילו אותם באופן מידי וללא המתנה לקליטה נוספת. למה הכוונה? רופא השיניים עוקר את השיניים הבעייתיות, ובאותו היום הוא יתקין את השתלים, וילביש עליהם את הגשר הזמני – ולא תותבת, עובדה שייתכן ותמצא חן בעיני מטופלים רבים. לצד הרגישות שיכולה להתפתח אצל חלק מהמטופלים, ראוי לציין שמדובר בשיטה בעלת סיכויי הצלחה. בסיועו של רופא שיניים מנוסה – אין סיבה שזה לא יקרה.

 

השתלת שיניים איכותית לביטחון עצמי גבוה

אם ברצונכם לצאת עם מערכת שיניים בוהקת ובריאה לאחר מספר שעות בלבד, אנא צרו קשר בהקדם עם מרפאת שיניים שביט.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים