דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

השתלת שיניים ביום אחד

אנשים שדוחים את טיפולי השיניים שלהם לשנים רבות אינם מבינים כי בבוא הזמן לעשות השתלת שיניים, לא כולם יוכלו לעבור השתלת שיניים ביום אחד, אם כי היום זה הופך להיות יותר פופולרי מתמיד. יש להבין תחילה במה מדובר ועד כמה חמור המצב כאשר מזניחים את ביקורת השיניים ולכן גם להבין למה חשוב להקפיד על הביקור השנתי במרפאת שיניים. השתלת שיניים היא אמנם השיטה המועדפת כיום לפתור בעיות של אנשים שמצב השיניים והחניכיים שלהם כבר כזה שאינו מאפשר להחלים בקלות מדלקות חניכיים שגרמו להתרופפות אחיזה החניכיים בשיניים. במצב כזה, מה שהיה נהוג לעשות פעם, כלומר הרכבת שיניים תותבות שמוציאים מדי ערב, התחלף בהשתלת שיניים. כיום יש שיטה עוד יותר מתקדמת שעדיפה על רופאי שיניים לאנשים שיכולים לעבור זאת – השתלת שיניים שנעשית כולה ביום אחד במקום בשלבים שלוקחים זמן.

למה לעבור השתלת שיניים ביום אחד?

  • ההשתלה חוסכת את הסכנה בהתפתחות זיהומים לאורך זמן בגלל ההפרש בין השלבים וההמתנה לסגירת החניכיים על השתל ועל הכתר. כמה שפחות התערבות כירורגית כך עדיף יותר לגוף כדי להחלים.
  • מונע מכם את תקופת הביניים שבה חייבים לתפקד עם שתלים זמניים עד שמשתילים את הקבועים ולכן איכות החיים משתפרת.
  • אם לאחר עקירה לא משתילים מיד לכן זה מגביר את סכנת ספיגת העצם שמקשה על ההשתלה בשלב הבא.
  • אם משתילים את השתלים לאחר העקירה הגוף מתחיל מיד בהליך השיקום והשימור של העצם והחניכיים.
  • לאחר כמה שעות יוצאים עם חיוך מלא שיניים וביטחון עצמי משוקם.
  • עלות זולה יותר מאשר השיטה הרגילה.

התאמת שיטת השתלה ביום אחד

השיטה אינה מתאימה לכל אחד, למרות שהיא נהדרת ומוכיחה את עצמה. הרופאים במרפאת שביט צברו את הניסיון בשיטה זו ויכולים להבטיח לכל מי שיש לו כמות עצם מספקת שמאפשרת את השתלת השיניים ביום אחד להחזיר לעצמם את המראה של פה מלא שיניים בריאות וחיוך רחב, בצורה מקצועית ואמינה, שנחשבת ללהיט החדש אצל מטופלים במרפאות השיניים. השתלות אינן חייבות לארוך שנה ויותר, הן יכולות לחסוך לכם זמן וכאב וסכנת זיהומים מהר יחסית.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים