דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

הרמת סינוס

אנחנו כבר יודעים שהשתלות דנטליות על כל סוגיהן הן הדרך המועדפת כדי לפתור בעיות של שיניים שחסרות לנו. עם זאת, כשאין מספיק עצם רק הרמת סינוס יכולה לעזור לנו לעבור השתלה כזאת בהצלחה. בלעדיה כל הפרוצדורה אינה אפשרית ולכן היא גם אורכת יותר זמן מאשר השתלת שתלים דנטליים רגילים. במקרים שבהם אנשים מגיעים להזנחה טוטלית של הפה שלהם, או כאשר הם סובלים ממחלות קשות שגרמו להתפוררות העצם שבבסיסה החניכיים ולכן גם השיניים ישובות, או כאשר יש פגמים מולדים של מיעוט עצם או איבוד שלה בגילים מסוימים, חובה לעבור השתלת עצם, וזה למעשה מה שעושים בהליך הרמת הסינוס. ללא עצם מספקת אי אפשר כלל להשתיל אף שתל דנטלי, שלא לדבר על הנזקים הנוירולוגיים שעלולים לקרות כתוצאה מחשיפתו של המוח לזיהומים שעוברים ישירות מהפה.

מהי הרמת סינוס וכיצד היא מתבצעת?

כאשר אין מספיק עצם בלסת משום שהיא נספגת בגוף, אין אפשרות להשתיל לתוכה שתלים כי אין מה שיחזיק אותם. זה קורה בשיניים האחוריות העליונות, הקרובות לסינוס. במקרה כזה מעבים את העצם באזור זה על ידי כמה שיטות מוכרות, מחכים עד שהעצם תחלים ותתעבה במשך כמה חודשים משום שהגוף בונה אותה מסביב לשתל החדש והיא גדלה מעצמה לאחר שמגרים אותה לעשות זאת. משתילים חומר סינתטי או חומר מהחי, לפי מצב המטופל והשיטה המועדפת על הרופא. לאחר כמה חודשים הרופא בודק את מצב העצם ומחליט אם היא כבר התעבתה מספיק כדי להבטיח הצלחה בהשתלה הדנטלית. את ההרמה עושים או בשיטה הפתוחה בחדירה מהצד, או בשיטה הסגורה דרך חלל הפה, תלוי במצב העצם שהיתה למטופל טרם תחילת הטיפול.

למה לעבור הרמת סינוס במרפאת שביט?

אם אתם מחפשים רופא שיניים שיוכל לעבור אתכם את ההליכים הכי כואבים, הגעתם למקום הנכון, מכמה סיבות.

  • המרפאה קיימת משנת 2000 ומציגה ניסיון רב בכל סוגי ההשתלות והתותבות.
  • במרפאה צוות רופאים מנוסים בעלי ידע והבנה רבה בשיטות הכי מתקדמות.
  • במרפאה מבטיחים יחס חם במיוחד למי שחושש מטיפולי שיניים, ומלווים אותו כמעט יד ביד כדי שיוכל להרגיש בטוח ונינוח בכל ביקור.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים