דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

הלבנת שיניים ביום אחד

היום כבר לא חייבים ללכת עם שיניים מוכתמות ולא אסתטיות. אנחנו בהחלט יכולים ליהנות משיטות שונות שמעניקות לנו הלבנת שיניים ביום אחד שהיא גם איכותית ומעולה, במחירים שכל אחד יכול לעמוד בהם. הלבנה של שיניים מחייבת אמנם תחזוקה נאותה כל הזמן, אבל התוצאה הכדאית שלה מדרבנת אנשים לעשות זאת ממילא כל הזמן. מי שלא חווה הלבנה אסתטית כזאת לא יבין כיצד החיוך מתרחב כאשר השיניים לבנות שוב וכל הפגמים שהיו בהן תוקנו לחלוטין. אם פעם ניסינו כל מיני שיטות ביתיות בחומרים שתרופות סבתא, היום אנחנו יודעים שיש חומרים מודרניים ושיטות שאינם מזיקים לשיניים, ועדיף לנסות אותם משום שהתוצאות חד משמעיות. הלבנה מוחלטת של השיניים ושל הפיגמנטציה שאחזה בהן.

מהן שיטות של הלבנת שיניים ביום אחד שאנחנו מכירים?

השיטות השונות יכולות לנוע בים כמה סוגים לפי מצב השיניים שלכם ומידת ההלבנה שנחוצה לכם.

  • שיטת ג'ל הלבנה וגלי אור. שיטה זו מתחילה במריחת ג'ל שמכיל חמצן, החומר חודר את האמייל ומגיע לעומק השן, לדנטין. זה מה שגורם לחמצון ולצבע הלבן מבפנים החוצה. כדי לזרז את ההלבנה משתמשים באור של מנורה לד.
  • קרן לייזר היא שיטה מהירה מאוד שנעזרת גם בחומרים חזקים שמלבינים אבל הריכוז החריף בהם יכול לפגוע בחניכיים. שיטה שאינה מתאימה לכל מטופל. לייזר גם הוא גורם לרגישות בשיניים.
  • שיטות ביתיות שמשיגים בעזרת הלבשת סד שבו נמרח חומר שניתן על ידי רופא שיניים.

מה להקפיד עליו בזמן הטיפול ולפניו?

יש לשמור על היגיינת השן ולוודא שמצב החניכיים בריא ואינו סובל מדלקות, לבצע ניקוי אבנית אצל השיננית ולהסיר כל מה שאפשר בניקיון רגיל. כמו כן, להשתמש בחוט דנטלי כדי להקטין סכנת זיהומים. אחרי הטיפול יש לדווח אם מרגישים רגישות מיוחדת, אם כי רוב טיפולי הלבנת השיניים מסתיימים ללא תופעות לוואי כלל.

לקבל את הטיפול הטוב ביותר

במרפאת שביט ישמחו להציג בפניכם את השיטות שבהן התמחו לצורך הלבנת שיניים ואת הניסיון הרב שלהם בהתאמת השיטה למטופל. במרפאה מבטיחים תוצאות טובות ולא בכדי, הרי הידע שלהם הוכיח את עצמו אצל מטופלים רבים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים