דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

הלבנת שיניים ביום אחד

היום כבר לא חייבים ללכת עם שיניים מוכתמות ולא אסתטיות. אנחנו בהחלט יכולים ליהנות משיטות שונות שמעניקות לנו הלבנת שיניים ביום אחד שהיא גם איכותית ומעולה, במחירים שכל אחד יכול לעמוד בהם. הלבנה של שיניים מחייבת אמנם תחזוקה נאותה כל הזמן, אבל התוצאה הכדאית שלה מדרבנת אנשים לעשות זאת ממילא כל הזמן. מי שלא חווה הלבנה אסתטית כזאת לא יבין כיצד החיוך מתרחב כאשר השיניים לבנות שוב וכל הפגמים שהיו בהן תוקנו לחלוטין. אם פעם ניסינו כל מיני שיטות ביתיות בחומרים שתרופות סבתא, היום אנחנו יודעים שיש חומרים מודרניים ושיטות שאינם מזיקים לשיניים, ועדיף לנסות אותם משום שהתוצאות חד משמעיות. הלבנה מוחלטת של השיניים ושל הפיגמנטציה שאחזה בהן.

 

מהן שיטות של הלבנת שיניים ביום אחד שאנחנו מכירים?

השיטות השונות יכולות לנוע בים כמה סוגים לפי מצב השיניים שלכם ומידת ההלבנה שנחוצה לכם.

 

שיטות הלבנת שיניים

  1. קרן לייזר – השימוש בלייזר עצמו איננו מלבין את השיניים אלא מזרז את ביצוע ההלבנה בפועל בזכות חומר ההלבנה בו משתמש רופא השיניים. במילים אחרות, אחת הסיבות המרכזיות לבחירה בהליך הלבנת השיניים היא לשם טיפול מהיר. בנוסף, ומשום שמדובר בשיטה המסתמכת בחומרים בעלי ריכוז גבוה של מלבינים – התוצאה יכולה להביא לכדי רגישות בשיניים. בהתאם, ההליך לאו דווקא יתאים לכל אחד.
  2. שיטת סד – ההלבנה תתבצע בסיוע סד הלבנה המותאם למערכת הפה. פלטה זו יכין רופא השיניים, כך שרמת הדיוק תהיה גבוהה. שיטת הלבנה זו נחשבת למומלצת, מדויקת ואיטית יחסית להלבנת שיניים שתתבצע במרפאת שיניים, אך היא זולה בהרבה ועם פחות סיכונים לרקמות בפה.

 

מה להקפיד עליו בזמן הטיפול ולפניו?

יש לשמור על היגיינת השן ולוודא שמצב החניכיים בריא ואינו סובל מדלקות, לבצע ניקוי אבנית אצל השיננית ולהסיר כל מה שאפשר בניקיון רגיל. כמו כן, להשתמש בחוט דנטלי כדי להקטין סכנת זיהומים. אחרי הטיפול יש לדווח אם מרגישים רגישות מיוחדת, אם כי רוב טיפולי הלבנת השיניים מסתיימים ללא תופעות לוואי כלל.

 

לקבל את הטיפול הטוב ביותר

במרפאת שביט ישמחו להציג בפניכם את השיטות שבהן התמחו לצורך הלבנת שיניים ואת הניסיון הרב שלהם בהתאמת השיטה למטופל. במרפאה מבטיחים תוצאות טובות ולא בכדי, הרי הידע שלהם הוכיח את עצמו אצל מטופלים רבים.

הלבנת שיניים ביום אחד מסייעת לרבים להחזיר את הגוון הבהיר לשיניים שלהם. עם השנים, רבים מאתנו אינם מקפידים על תחזוקת שיניים ראויה. לכן, אם בעבר החשבנו את השיניים לסמל האסתטיקה, בבגרותנו אנו חשים בעיקר בושה בשל הכתמים המופיעים עליהן. עם זאת, שיטת הלבנת השיניים ביום אחד תעניק למערכת הפה שלכם מראה אסתטי. מומלץ, במקביל, להיוועץ עם רופא שיניים מיומן.

 

דגשים עבור הלבנת שיניים ביום אחד

לאור ההתפתחויות הרבות בשנים האחרונות, אין שום סיבה להסתובב עם שיניים מוכתמות. בהתאם, ישנם סוגים רבים להלבנת השיניים. מה ההבדל בין הבהרה והלבנת שיניים ואילו סוגי הלבנת שיניים קיימים?

 

ההבדלים בין הבהרה והלבנת שיניים

ישנם שני מושגים עיקריים הנוגעים ללבן שבשיניים: הבהרה והלבנת שיניים. הליך הבהרת שיניים, בהשוואה לתהליך הלבנת השיניים, הוא הליך פשוט למדי, מהיר ואף זול בהרבה. הבהרת השיניים תתבצע בהתאם לגוון הנוכחי של השיניים: ככל שהגוון הנוכחי שלהן יהיה בהיר יותר, כך התוצאות של תהליך הבהרת השיניים יהיה מוצלח יותר. מטרתה של הלבנת שיניים, לעומת זאת, היא ליצור שיניים לבנות לחלוטין. מומלץ להתייעץ ברופא שיניים לפני תחילת הליך זה, שכן ישנן מספר שיטות לביצוע הלבנת שיניים – וכל שיטה תתאים לבן אדם שונה.  

 

הלבנת שיניים – אסתטיקה מנצחת 

מעוניינים לשדרג את מראה השיניים שלכם? מרפאת שיניים שביט מציע הליך הלבנת השיניים שיחזיר לכם את הלבן לשיניים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים