דרך השלום 105, תל אביב יפו
   
א' - ה': 9:00 - 18:00
   
03-6739292

אול און 4

השתלת שיניים בשיטת אול און 4 

 

 

 

בשנים עברו נהגו להשתיל שיניים ועדיין עושים זאת במרבית המקרים, בשיטה המקובלת אצל כל רופאי השיניים, על ידי פירוקה לכמה שלבים. השתלת שיניים בשיטת אול און 4 עושה בדיוק ההפך, מקבצת את כל השלבים האלה אצל מי שיכול לעבור את ההליך הזה ובכך נהנה מהיתרונות של השיטה הנהדרת הזאת להשתלת שיניים ביום אחד.

פעם השלבים של השתלת שיניים היו בדרך כלל:

  • אבחון מצב המטופל.
  • עקירת השיניים שהיה צורך להחליפן.
  • החלמה מהדלקת החריפה שאחזה בחניכיים.
  • אם אין מספיק עצם משתילים עצם בשיטות שונות וממתינים להחלמה ולבניית העצם החדשה חודשים ארוכים. אם יש מספיק עצם בחניכיים עוברים לשלב הבא.
  • משתילים את השתל בצורת בורג לחניכיים ומרכיבים כתר זמני.
  • ממתינים להיווצרות העצם מסביב לשתל חודשים נוספים ולהחלמה.
  • משתילים את השתל הקבוע.
    שן אול און 4

כיצד עובדת השתלת שיניים אול און 4?

 בשלב הראשון ישנו קשר טלפוני הראשוני מאוד חשוב לשני הצדדים היות והמטופל מלא בחששות ופחדים והבלתי ידוע עבורו מהווה מקור לחשש ופחד.

בשיחה הראשונה יש כאמור צורך להסביר ולהרגיע את המטופל וכמובן לתת לו אינפורמציה ראשונית מרגיעה ומשרה אמון.
לאחר שיחה זו תקבע עבור המטופל פגישה שבה יצולם בצילום פנורמי וגם בצילוםct   שבו ניתן לאבחן האם יש למטופל מספיק עצם בחזית הפה לצורך ביצוע העבודה.
במידה ויש נתונים טובים יעבור המטופל הסבר קצר על התהליך הטכני והרפואי אותו יעבור בהמשך.
הסבר אשר ילווה בצילומים וקטעי וידאו אשר ימחישו לו את מה שיעבור.
לאחר ההסברים במידה ויש הסכמה על מחיר הטיפול ילקחו מידות ומדידות  לצורך הכנת שיניים ליום הניתוח.
ביום ההשתלות והעקירות  שמבוצעות בו ביום יושתלו בין 4 לבין 6 שתלים בכל לסת כאשר משתדלים לשים שישה שתלים לצורך קבלת שיקום יציב יותר וחזק יותר.
המבנה של העצם הוא זה שיאפשר לרופא המשתיל להחדיר 4 או 6 שתלים בכל לסת.
בלסת העליונה יש צורך לעקוף את  הסינוס המקסילרי ולכן מטים את השתל הדיסטאלי ( האחורי)   בלסת הזו.
בלסת תחתונה יש מגבלה של תעלת העצב שעוברת בה ולכן לפי הסיטי יש לבחור בשתלים באורך נכון כך שלא יחדרו לתעלה המנדיבולרית שבה.
עם סיום העקירות בפה וסיום החדרת השתלים ללסתות -עתה יש צורך להתאים את השיניים אשר הוכנו מבעוד יום לפני הניתוח.
על כל שתל שמעוגן בלסת יש מבנה המוברג אשר מסוגל לתקן את הזווית החדה שבה השתל המוטה נמצא בה.
לכל מבנה מתקן זווית מוברג עתה שרוול מתכת  אשר יהיה זה שמחבר את השיניים לשתלים.
עם חיבור העבודה לשתלים יוצא המטופל עם מערכת שיניים זמנית אשר מוברגת לשתלים שזה עתה הוחדרו ללסתות.
לאחר חצי שנה (זמן הקליטה  ללסת עליונה)
ולאחר שלושה חודשים בלסת  התחתונה יש אפשרות לעבור לשיקום הסופי אשר יבוצע או מחומר אקרילי על גבי מתכת יצוקה או על גבי שיקום מזירקוניה (חרסינה ללא מתכת) שיתנו לו פתרון אסטטי ותיפקודי.
משלב זה ואילך יקבל המטופל מהמרפאה ללא עלות מכשיר לניקוי בזרם מים (סילונית) שיאפשר לנקות היטב ולתחזק את השיקום.
צריך להגיע למרפאה אחת לשנה לפירוק וניקוי יסודי של השיקום והשתלים וזאת כדי לשפר את רמת התחזוקה של השיקום ובכך להאריך את חיי השיקום.
לכל מי שמעוניין בהמלצות ממטופלים רבים שכבר עברו טיפול שכזה אצלנו במרפאת "שביט"  יש אפשרות לקבוע פגישה ובה יוכלו לצור קשר טלפוני עם מי שכבר ביצע שיקום כזה אצלנו-ומרוצה מאוד מהפתרון וכמובן מהטיפול והיחס הטוב.

 אול און 4 - All On 4

 

אצל מי לעבור השתלה מיוחדת זו?

שיטה זו מדהימה בתוצאותיה הטובות, אבל בוודאי שלא כל רופא שיניים או מרפאת שיניים מתמחה בשיטה זו כיוון שיש צורך במיומנות מיוחדת כדי להרכיב את השתלים ואת הגשר המיוחד. החיסכון בזמן, במחיר ובסכנת הזיהומים שמאפיינת שיטה זו מאפשרת למרפאות שביט להציע לכם את הטיפול המקצועי ביותר בידיו של רופא שהתמחה בכך במיוחד. כדי להבין כיצד אפשר לחסוך מכם חודשים ארוכים של סבל ולהעניק לכם את השיניים שאתם רוצים להחליף במהירות וביעילות, התקשרו לברר על השיטה (אול און 4) המהפכנית הזאת שהופכת למבוקשת מאוד.

 

אול און 4 הוא הליך רפואי המאפשר למטופלים עם שיניים חסרות להשלים את החיוך שלהם עוד באותו היום – ולא לחכות חודשים ארוכים בין תקופת החלמה אחת לשנייה. עברו הזמנים בהם אנשים התייאשו מהתותבות, או נאלצו לוותר על אפשרות השתלה משום שאין להם מספיק עצם בלסת. בזכות תהליך האול און 4, תוכלו לקבל חזרה את החיוך ביום אחד וללא הליכים מקדימים.

היתרונות הרבים בשיטת אול און 4

זקוקים לשתל שן אך חוששים? מדובר בתחושה מובנת לחלוטין. עם זאת, ישנן שיטות מתקדמות בעזרתן תוכלו להחזיר לעצמכם את החיוך ואת הביטחון העצמי – והכל ביום אחד! אול און 4 היא אחת מהן, ונחשבת להליך מומלץ ביותר.

היתרונות הרבים בשיטת האול און 4 מתרכזים, למעשה במשך זמן ההליך, והעובדה שהוא מתקיים לאורכו של יום אחד בלבד. כלומר, הליכי החדרת שתלים רבים דורשים התאוששות בין שלב כירורגי אחד למשנהו, וזאת מתוך הנחה שהגוף שלנו דורש זמן החלמה. בהתאם, מטופלים רבים נאלצים להמתין חודשים רבים בין כל שלב עד לסיום התהליך במלואו. בין לבין, הם חוזרים להתמודדות היום יומית הכוללת קושי באכילה ובדיבור.

עם זאת, בזכות שיטת האול און 4, מטופלים יכולים ליהנות מתהליך קצר לאחריו אין צורך בהתאוששות ממושכת. בנוסף, סטטיסטיקות רבות מצביעות על כך שהסיכון לזיהומים ולטראומות ממושכות פוחת לאחר סיום ההליך. למה הכוונה? בהליכים אחרים של התקנת שתלים נוצרים, במקרים רבים, רווחים בין כתר לכתר. כתוצאה מכך, יכולים להתפתח בחללים אלו חיידקים. במקביל, משום שישנו שימוש בדבק לצורך הדבקת הכתר, שבהמשך אף יוצר רווח בין הכתר עצמו ובין החניכיים – גם בנקודות אלו יכולים להיווצר חיידקים. באול און 4 אין סכנה לכך משום שאין מרווחים בין הכתרים שמותקנים במערכת הפה.

בנוסף, המחיר של שיטת האול און 4 היא לא זולה, וזאת בהשוואה להליכי שתלים אחרים הקיימים היום. למרות זאת, משום שמדובר בארבעה שתלים בלבד, ובהתבסס על השתלים האיכותיים עמם עובד רופא השיניים – אין ספק שהתוצאה תהיה גבוהה ועמידה.

להשיג חיוך מלא שיניים ביום אחד!

הליך האול און 4 הוא שיטה מעולה המביאה לתוצאות מדהימות. בסיועם המקצועי של מרפאת שיניים שביט תזכו לטיפול מושלם.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים